Pasākumi

Noorganizē savu dzimšanas dienu vai komandas saliedēšanas pasākumu Vējā Engure.

Atrodamies tikai 1.15h brauciena attālumā no Rīgas.

Ir pieejams gan Pludmales tenisa inventārs, gan SUP dēļi, kajaki, velosipēdi, Volejbols un daudzas citas aktivitātes.

Ar prieku novadīsim:

- Pludmales spēles - SUP spēles, stafetes, pludmales tenisa turnīrs

- SUP saulrieta pasākumu - brauciens ar SUP saulrietā, dodoties uz krastu, kad saule riet airējot pretīm saulei uz krastu.

- SUP saullēkta pasākumu ar brokastīm pludmalē- Engurē saule lec no jūras, sajūta ir ļoti maģiska un katrs saullēkts ir citādāks, un pieredze katru reizi atšķiras

- Ar velosipēdiem pa Engures takām - pieejami 6 ļoti labi aprīkoti MTB divriteņi, kuri ir piemēroti braukšanai pa meža takām gar pludmali.

Rezervācija un vairāk informācija info@veja.lv

\

Ūdenssportu centrs Vējā Engurē, tika dibināts 2021. gadā, taču aktīvi darbojamies jau kopš 2016. gada. Skolas pirmais nosaukums ir Water2Snow, taču, kad izveidojām savu pirmo vietu pie jūras pludmalē, šķita, ka “Vējā” būs piemērotāks nosaukums. Esam pirmais IKO sertificētais kaitborda centrs Latvijā.  

“Vējā” ir vieta, kur vienmēr ir enerģija un kustība, gan tiem, kas kaito, gan tiem, kas vēlas mierīgi pavadīt dienu pie Jūras. Pie mums satiksi draugus, līdzīgi domājošos, varēsi iznomāt SUP dēli, Kajaku, Velo vai Longbordu, vai pat peldriņķi. Ūdenssportu centru ir izveidojusi Pasaules čempione, Divkārtēja Red Bull Ragnarok uzvarētāja Aija Ambrasa.

Kontakti

info@veja.lv

+371 29517551

Jūras iela 60e, Engue, Latvija

Sazinies ar Mums