INTERNETVEIKALĀ IEGĀDĀTO PREČU PIEGĀDI UN APMAKSU

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu pasūtījuma detaļas. Ja prece ir pieejama un Jūs veicat priekšapmaksas rēķina apmaksu tad pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā, mēs preci nosūtīsim 1-2 darba dienu laikā uz Jums tuvāko Omniva pakomātu. Vai bez piegādes izdevumiem to varat saņemt mūsu ūdens sporta bāzē Vējā Engure, Jūras ielā 60E, maksājot skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Ja vēlamā prece uz doto brīdi nav pieejama, informēsim, kad tā varētu būt pieejama, vai piedāvāsim atrāku alternatīvu.
Piegādes izmaksas:
• Piegāde uz Omniva pakomātiem Rīgā un Latvijā: €4.00
• Saņemšana ūdens sporta bāzē Vējā Engure – bezmaksas.

Apmaksu par precēm iespējams veikt ar pārskaitījumu, vai uz vietas veikalā norēķinoties skaidrā naudā vai ar maksājumu karti.
Personas dati tiek izmantoti tikai pasūtījuma izpildei. Ja veicat apmaksu ar pārskaitījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi, kas jāapmaksā 5 darba dienu laikā, ja tas netiek izdarīts, pasūtijumu tiek atcelts.
GARANTIJA:
Dāvanu kartēm ir viena gada garantija sākot ar iegādes dienu. Pārējām precēm divu gadu garantija un kā garantijas kvīts darbojās, pirkuma kvīts, rēķina pavadzīme, čeks.
GARANTIJAS NOTEIKUMI
• ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas,
• garantiju remonts vai maiņa neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies lietotāja nolaidīgas rīcības dēļ, nepiemēroti lietojot vai kopjot preci,
• garantiju remonts vai maiņa neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies dabas stihiju dēļ,
• garantija neattiecas uz preces vizuāliem bojājumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā;

Mūsu rekvizīti:
SIA Aijas Ambrasas Kaitborda skola
Reg. nr 44103131260
PVN maksātāja kods: LV44103131260
Adrese: Brīvības iela 159A-69, LV-1012
aija.ambrasa@gmail.com

Scroll to Top