VĒJĀ kaitborda skola ir vienīgā starptautiski  (International kiteboarding organisation) sertificētā skola Latvijā, kas apliecina to, ka skola darbojas atbilstoši drošības vadlīnijām. Apmācības vada tikai sertificēti Kaitborda instruktori. Piedāvājam mācīties gan individuāli, gan nelielā grupā līdz diviem cilvēkiem. Lai apgūtu kaitborda pamatus ir nepieciešamas 3-4 nodarbības.Nodarbības cenā ir iekļauta inventāra īre (kaitborda komplekts – pūķis, stūre, trapece, dēlis, hidrotērps, veste, ķivere)Pēc kursa pabeigšanas tiek izsniegts IKO sertifikāts, kas ļauj īrēt inventāru IKO centros visā pasaulē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu Bāzes vieta ir Engurē, Jūras ielā 60E, pretim Engures ostai.

Apmācības notiek atkarībā no vēja virziena. Ja vēja apstākļi atļauj, tad apmācības notiek Engurē, taču ja vēja virziens nav piemērots mēs dodamies uz Jūrmalu, Salacgrīvu, Vecāķiem, retāk uz Rietumkrastu.

Apmācības notiek visās vējainajās dienās. Precīzāku vēja prognozi parasti redzam tikai 1-2 dienas iepriekš.

Apmācība notiek individuāli ir iespējams mācīties arī divatā. Maksimālais grupas izmērs ir 4 cilvēki.

Mūsu jaunākajam studentam ir bijuši tikai 8 gadi, un vecākajam 75 gadi, taču iesakām sākt no 12 g.v (svaram jābūt vismaz 40 kg). Bērniem un Jauniešiem iesakām mācīties grupā pa divi, kopā jautrāk un arī motivējošāk.

Laba fiziska sagatavotība ir vēlama, taču nav obligāta. Pūķa vadība neprasa lielu fizisku piepūli.

Jā, lai iemācītos kaitot ir jāprot peldēt, nav jābūt čempionam, taču jājūtas uz ūdens komfortabli.

Mēs esam IKO sertificēta kaitborda skola, kas nozīmē to, ka ievērojam starptautiski noteiktās drošības prasības. Visi instruktori ir sertificēti. Apmācība notiek tikai drošās pludmalēs, pie vēja virziena, kas pūš uz krastu. Nodarbības laikā ķivere un peldveste ir obligāta (vismaz 50N), apmācība notiek saīsinātos stūres vadības striķos, lai neapdraudētu sevi un pārējos pludmalē. Apmācības notiek pakāpeniski, lielu uzmanību pievēršam drošību sistēmu lietošanai, kā arī tam, kā rīkoties ārkārtas situācijā.

Jā, viss nepieciešamais inventārs ir iekļauts. Mums ir dažāda izmēra pūķi, dēļi, trapeces, vestes, hidrotērpi un arī ķiveres.

Vēlme iemācīties kaitot, pozitīva attieksme. No inventāra tikai saulesbrilles, pārējo visu iedosim.

Progress, katram ir ļoti individuāls. Lai nobrauktu pirmos metrus ar dēli nepieciešamas 4-6 nodarbības.

Jā. Mūsu skolā Tu varēsi izīrēt AIRUSH pūķus un dēļus. Mazākais pūķis ir 5 kvm, bet lielākais 17 kvm. Pieejami arī dēļi iesācējiem un profesionāļiem, pie mums ir iespējams arī izīrēt hidrofoila dēli.

Jā, pie mums Engurē ir iespējams iznomāt gan velosipēdu, gan SUP dēli, gan dažādu pludmales inventāru.

Jā, tā ir tā pati skola, tie paši instruktori. Kad izveidojām bāzi Engurē, nolēmām, ka VĒJĀ būs piemērotāks nosakums un nolēmām mainīt nosaukumu.

Scroll to Top