DISCOVERY

€ 90

DISCOVERY

€ 65

INDIVIDUĀLĀS APMĀCĪBAS

INTERMEDIATE

€ 320

INTERMEDIATE

€ 280

GRUPAS APMĀCĪBAS

INDEPENDENT

€ 450

INDEPENDENT

€ 385

VĒJĀ kaitborda skola ir vienīgā starptautiski  (International kiteboarding organisation) sertificētā skola Latvijā, kas apliecina to, ka skola darbojas atbilstoši drošības vadlīnijām. Apmācības vada tikai sertificēti Kaitborda instruktori. Piedāvājam mācīties gan individuāli, gan nelielā grupā līdz diviem cilvēkiem. Lai apgūtu kaitborda pamatus ir nepieciešamas 3-4 nodarbības.Nodarbības cenā ir iekļauta inventāra īre (kaitborda komplekts – pūķis, stūre, trapece, dēlis, hidrotērps, veste, ķivere)Pēc kursa pabeigšanas tiek izsniegts IKO sertifikāts, kas ļauj īrēt inventāru IKO centros visā pasaulē.

1. Kurss (Discovery)

Šī nodarbība ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas atklāt kaitbordu bez iepriekšējas pieredzes. Jau pirmajā nodarbībā Jūs apgūsiet lielā pūķa vadību drošā vidē, pateicoties, speciāli saregulētam pūķim.Pirmā nodarbība ir 1,5h gara un notiek pludmalē.

2. Kurss (Intermediate)

Šis apmācību kurss būs piemērots tiem, kam ir laba fiziskās sagatavotība un iepriekšēja pieredze ar dēļu sporta veidiem. Apmācību kurss ir sadalīts 4 nodarbībās, vairāku dienu garumā, katra nodarbība ir 1,5h gara. 

3. Kurss (independent)

Kļūsti par patstāvīgu kaitotāju! Iesakam izvēlēties šo programmu! Šis apmācību kurss būs piemērots tiem, kas vēlas apgūt kaitbordu līdz patstāvīgam līmenim. Mūsu pieredze rāda, ka lai apgūtu kaitbordu vidēji ir nepieciešamas 4 nodarbības. Pēc šī kursa iziešanas, Tu varēsi jau veikt pirmos metrus, kontrolēti apstāties, kā arī iekļauties pārējo kaitotāju satiksmē. Apmācību kurss ir sadalīts 5 nodarbībās, vairāku dienu garumā, katra nodarbība ir 1,5h gara. Laba vēja apstākļu gadījumā ir iespējams vienā dienā iziet 2 nodarbības.

**Progress katram ir ļoti individuāls, ja pēc šī kursa iziešanas Jūs nejutīsieties droši, būs iespējams paņemt papildus nodarbību pie instruktora, lai uzlabotu savas prasmes.

Scroll to Top