Kaitbords Vjentamā

Kaitbords Vjentamā

Motorolleri, lauku vide, piedzīvojumi, gardas jūras veltes no vietējiem, episki saullēkti no jūras, pašu organizētas ballītes un varbūt ja vēlēsieties brauciens uz kalniem, brauciens ar Vilcienu – šis būs ne tikai parasts kaitborda brauciens, tas būs piedzīvojums, ko nevar laist garām.

Phan Rang tiek uzskatīta par labāko kaitošanas spotu Vjetnamā, dažos aprakstos tiek minēts, ka tā ir labākā vieta visā Dienvidaustrumāzijā. Vietas nosaukums Phang Rang tulkojot uz latviešu valodu nozīmē Vējš un Saule.

 Vējš šajā reģionā pūš visu gadu, taču tieši Janvāris un Februāris ir labākā vēju sezona – vēja varbūtība ir vairāk nekā 80%.  Pirmo reizi bijām tur 2020. gada februāra beigās un vējains bija katru dienu, arī 2023. gadā vējains bija katru dienu.

 

Vieta ir pasakaini skaista, to ieskauj kalni. Vienā spotā ir pieejams gan sekla gluda ūdens lagūna, kas būs piemērota gan iesācējiem, gan tiem, kas vēlas apgūt kādu jaunu triku, turpat ir rifs, virs kura veidojas kvalitatīvi viļņi, kas būs piemēroti visiem, kas vēlas apgūt viļņu braukšanu.

Vidējais vēja stiprums ir virs 10 m/s, taču kādā no dienām tas var sasniegt līdz pat 20 m/s, gaisa temperatūra ir ap 32 grādiem, bet ūdens temperatūra ap 25 grādiem – līdz ar to, hidrotērpi nav nepieciešami, noderēs, kāda likra un šorti, vai salstīgākajiem pavisam plāna īsā hidriņa, tiem, kas mācās rekomendējam zābaciņus mācoties lagūnā.

Brauciens būs piemērots gan pieredzējušiem kaitotājiem, gan iesācējiem bez priekšzināšanām. Kaitborda apmācība notiks pie IKO sertificētiem instruktoriem, ar visu nepieciešamo inventāru nodrošināsim.

 

Kāds ir aptuvenais brauciena plāns?

  1. diena ar lidojumu no Rīgas dosimies uz Vjetnamu
  2. diena Vakarā ielidojam Ho Chi Ming, paliekam pa nakti
  3. diena Lidojums uz Nha Trang, iekārtošanās kaitborda skolā un viesnīcā, pirmie treniņi

No trešās dienas līdz nometnes noslēgumam – Kaitošana, ekskursijas, piedzīvojumi, ballītes

Noslēdzošā diena ar Vilcienu/Iekšzemes lidojumu atgriežamies Ho Chi Ming, vakarā Lidojums uz Rīgā, nākamās dienas pēcpusdienā ierašanās Latvijā.

Kur plānots palikt?

Nakšņošana paredzēta vietējās kaitborda skolas viesnīcā, divvietīgos numuriņos, kas atrodas pie pašas lagūnas, kur katru dienu arī kaitosim. Numuriņos ir visas ērtības, lai brauciena laikā Jūs justos ērti. Skolai ir arī lielisks restorāns, kurā būs iespējams baudīt Vjetnamiešu virtuvi, dosimies arī uz citām vietām vakariņās.

Brauciena datumi:

22.01-05.02 (Atgriešanās Rīgā 06.02)

01.03-15.03 (Atgriesanās Rīgā 16.03)

Kā tur nokļūt ?

Nokļūšana no Rīgas ar lidojumu uz Ho Chi Ming lidostu aptuveni 15h ar Emirates avio kompāniju (sporta soma 30 kg ir iekļauta avio biļetes cenā). Turpceļā uz Nha Trang ir plānots lidot, braukt ar vilcienu vai autobusu, atkarībā no grupas vēlmēm.  Līdz kaitcetntram tiks organizēts transfers.

Tuprceļā ielidojam vakarā, nepaspējam uz nakts vilcienu, tapēc pirmo vakaru Vjetnamā pavadīsim Ho Chi Ming lidostas viesnīcā.

Kādas ir aptuvenās brauciena izmaksas?

Kaitborda piedzīvojuma organizēšana, ikdienas padoms, dienas plāns 475 EUR

Nakšņošana sākot no 400 EUR

Avio biļetes sākt no 800 EUR

Kaitborda apmācība no 60 EUR/h

Kaitborda inventāra noma

Vjetnamas Vīza 25 USD

Privātie tēriņi/ieejas biļetes apskates objektos

Kopējās brauciena izmaksas ir aptuveni 2000 EUR

Ja vēlies uzzināt ko vairāk, raksti 👉🏼 info@veja.lv

P.S. Sakarā ar to, ka neesam kompleksa tūrisma pakalpojuma sniedzēji, izsniedzam rēķinu tikai par kaitborda daļas organizēšanu, apmācībām un nomu, bet par visiem citiem saistītajiem izdevumiem brauciena dalībnieks norēķinās uz vietas pats.

Saule, Jūra un Vējš Vjetnamā Sauc! Pievienojies, gada Vējainākajam piedzīvojumam!

Back to blog