Kaitbords Ēģiptē El Gouna 03.02-10.02.2024

Kaitbords Ēģiptē El Gouna 03.02-10.02.2024

Uzkaito nedēļu Ēģiptē ziemas vidū, iemācies, ko jaunu, atpūties un forši pavadi laiku.

Kā jau ierasts dosimies uz El Gounu, kura ir droša, skaista, sakopta, ar savu šarmu. Brauciens ir piemērots gan individuāliem kaitotājiem, gan arī tiem, kas vēlas atpūsties kopā ar ģimeni.

Kaitošanas apstākļi El Gouna ir vieni no vienkāršākajiem, kādi manīti - vējš ir stabils, lagūnā ir sekls, nav spēcīgas straumes vai viļņu, kas varētu apgrūtināt progresu. Vienas nedēļas laikā var apgūt kaitbordu no pamatiem un nobraukt pirmos metrus, kā arī iemācīties hidrofoilu, nostiprināt pretvēja braukšanu, kā arī iemācīties pirmos lēcienus vai rotācijas.

Lai arī februārī ir vējains, Ēģiptē tā skaitās nesezona, jo gaisa temperatūra ir ap 20 grādiem un kaitošana notiek garajos hidrotērpos 4.3 mm vai 5.4 mm, tas nozīmē, ka uz ūdens būs mazāk cilvēku, un tas vēl vairāk atvieglos mācīšanās procesu.\

Brauciena datumi 03.02-10.02.2024. 

Lidojums un dzīvošana Three Corners Rihana viesnīcā All Inclusive cena par vienvietīgu numuriņu sākot no 779 EUR, divvietīgs numuriņš – sākot no 1290 EUR par 7 naktīm (cena par divām personām) (Cenas uz 07.01).

Lidojumu un dzīvošanu nodrošina Novatours.Var pievienoties, atlidojot arī no citām valstīm, var dzīvot arī atsevišķi kādā airbnb.

 

 

 

Progresa treniņi

Šoreiz formāts ir progresa treniņi/seminārs par kaitbordu.

Plānoti treniņi katru dienu – aptuveni 2h uz ūdens, pirms treniņa apspriedīsim treniņa plānu, bet pēc treniņa noskatīsimies video.

Nometne būs piemērota tiem, kas jau prot kaitot un grib pilnveidoties. Nometnes laikā apgūsim/atkārtosim drošības lietas, varēs iemācīties pirmos lēcienus, bacroll, frontroll, apgūtgrabus, braukšanu TS, vai iemācīties pievest kādam dēli, pamēģināt power Jibe, vai darkslide, apgūt braukšanu ar viļņu dēli, pilnveidot savas iemaņas hidrofoil braukšanā.

Lai piedalītos progresa nometnē, Tev ir jāprot braukt pret vēju, ideāli, ja ir savs inventārs, bet,

ja nav, to būs iespējams iznomāt.

Progresa Nometnes cena 390 EUR, cenā iekļauts:

- Treniņi grupā katru dienu, kā arī padoms ārpus treniņiem

- Kaitborda centra izmantošana

- Sporta somas transfērs no lidostas

- Sausie fiziskās sagatavotības treniņi, vai veikborda treniņš (Veikparka izmantošanas maksa nav iekļauta)

- Lieliska kompānija katru dienu

- IKO sertifikācija tiem, kam vēl nav

- Dienas plāns

- Brauciena foto/video

Noteikumi:

- Brauciena maksa neattiecas uz bērniem un līdzbraucējiem, kas nekaito.

- Atsakoties no brauciena mazāk kā 14 dienas pirms izbraukšanas datuma maksa par nometni netiek atgriezta.

Nometnes laikā iespējams apgūt arī Hidrofoilu – vienas nodarbības cena ar skolas inventāru 160 EUR, ar privāto inventāru 120 EUR. Hidrofoila apmācībai jāpiesakās individuāli un pirms brauciena.

Iesācēju apmācība

Braucienam var pievienoties arī iesācēji, lai apgūtu kaitbordu bez priekšzināšanām. Kaitborda apmācību kurss grupā 9h ir 359 EUR (Vienas nodarbības ilgums ir 3h, apmācība notiek vairākas dienas), vai individuāli 6h - 430 EUR (vienas nodarbības ilgums ir 2h).  Apmācību cenā iekļauta - apmācība pie sertificēta instruktora, inventāra izmantošana apmācību laikā, IKO sertifikācija.

 

P.S. Sakarā ar to, ka neesam kompleksa tūrisma pakalpojuma sniedzēji, izsniedzam rēķinu tikai par kaitborda daļas organizēšanu, apmācībām un nomu, bet par visiem citiem saistītajiem izdevumiem brauciena dalībnieks norēķinās ar tūraģentūru/operatoru, kas nodrošina lidojumu un viesnīcu Ēģiptē.

Lai pieteiktos braucienam un kaitborda apmācībai raksti info@veja.lv

Back to blog